Gliwice  /  Gliwice: Przetarg na wynajem lokali użytkowych. Sprawdź szczegóły
01.09.2026 • 309 wyświetleń

Gliwice: Przetarg na wynajem lokali użytkowych. Sprawdź szczegóły

Zarząd Budynków Miejskich i Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gliwicach ogłosił przetarg ustny nieograniczony na najem lokali użytkowych. Licytacja odbędzie się 30 września 2026 roku w siedzibie spółki przy ulicy Dolnych Wałów 11.

30.09.2026
Data przetargu
23%
Stawka podatku VAT doliczana do czynszu
113,84 m2
Łączna powierzchnia lokalu przy ul. Pocztowej 42/U-1

Przetarg obejmuje trzy nieruchomości:

  • Plac Piastów 9/U-2 - wywoławcza stawka czynszu wynosi 17,00 zł netto za m2, wadium 651,00 zł.
  • Ulica Pocztowa 42/U-1 - lokal o powierzchni 113,84 m2 (w tym piwnica). Wywoławcza stawka czynszu to 12,00 zł netto za m2, wadium 4 098,00 zł.
  • Ulica Królowej Jadwigi 6/U-2 - lokal o powierzchni 21,89 m2. Wywoławcza stawka czynszu wynosi 18,00 zł netto za m2, wadium 1 182,00 zł.

Wszystkie lokale wymagają przeprowadzenia prac remontowych, które najemca wykonuje we własnym zakresie i na własny koszt. Do wylicytowanych stawek doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%. Warunkiem udziału w przetargu jest dostarczenie kompletu wymaganych dokumentów do 28 września 2026 roku oraz wniesienie wadium.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy.

Napisz komentarz

Bez logowania - wystarczy podpis i treść.